Konya Otel, Konya Otelleri, Otel Konya, Konya Merkez Otelleri, Mevlana Otel Konya, Konya Mevlana Otel, Konya Otelleri Merkez, Araf Hotel Konya, Konya Araf Hotel, Konya Hich Hotel, Hich Hotel Konya, Konya Otelleri Fiyat, Konya Da Oteller, Konyadaki Oteller, Konya Merkez Otel, Konya Mevlanaya Yakın Oteller, Konya Şehir Otelleri, Konya Merkez Otel Fiyatları, Konya Butik Oteller, Konya Butik Otel, Butik Oteller Konya, Butik Otel Konya, Konya En İyi Butik Otel, Mevlanaya Yakın Butik Otel, Mevlana Civarı Butik Otel, Konyanın En İyi Oteli

Araf Hotel, Konya Merkez’de sıcak mimarisi, çevre dostu ürünler kullanılarak yapılmış elektrik, ısıtma-soğutma sistemleri ile yeni nesil otel ve otelcilik anlayışı ile Konya’da hizmet veriyor ve sizlere keyifli konaklama olanağı sunuyor.

“Cafe Deli”, Türk ve İtalyan kahvelerini yudumlayarak vakit geçirebileceğiniz ya da menüsünden farklı lezzetleri tadabileceğiniz mekanımıza sizleri de bekliyoruz.

Anadolu’nun eşsiz lezzetlerinin yerel ürünler ile harmanlandığı kahvaltıları ve ikramları ile farklılığını ortaya koyan “Araf” gitmek ve kalmak arasında sizi oldukça düşündürecek.

Hz. Mevlana Celaleddin Rumi’nin türbesi yalnızca 1 dakika yürüme mesafesinde olan Araf Hotel’de konaklama esnasında otel değil ev misafirperverliğini yaşayacağınız küçük detaylar sizleri bekliyor.

Küçük geziler, şehiriçi kültür ve yemek turları gibi organizasyonlar ile ziyaretinizi daha verimli geçirebilir zaman kaybetmeden şehrin havasını soluyabilirsiniz.

Evdeki huzur, işte bizdeki budur!